Szeretett városunk boldog sorsa

Szeretett városunk boldog sorsaMindenkinek a szívébe belevési magát a szülővárosa. Erről az ember nem tehet, egyszerűen valahogy így van programozva az agya. Ezzel így vannak a nyíregyiek is. Na, jó, talán egy fokkal jobban, mint a többi város. Hiszen az itteni lakosok ragaszkodása a városukhoz abból is kitűnik, hogy nem igazán fogy a létszám. Mert az itteni embereket, ha nem üldözik el tűzzel-bottal, akkor bizony marad. Jelenleg pedig a város, nem hogy nem üldözi el a helyi lakosokat, de még segíti is az itt maradásukat a rengeteg munkahellyel, amelyek rendelkezésre állnak az állás munka nyíregyháza weblapon. Innentől kezdve pedig minden nyíregyi örömmel nézi, ahol épül és bővül a városa. Nem is lehetne ennél nagyobb boldogsága egy igazi patriótának, minthogy tudja, a hely ahol született és felnőtt jó kezekben lesz akkor is, ha már ő elmegy. Hiszen a fiatal generáció is betagozódik és kezdi átvenni a városvezetést. Nyíregyháza tovább virágzik majd a jövőben!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük